Sistemimiz

 Uzm. Diyetisyen Ceylan Akiş’le sağlıklı beslenme programınıza hoşgeldiniz.
 Sağlıklı beslenme ve yaşam adına attığınız bu önemli adımın vücudunuz ve ruhunuz üzerindeki etkilerini artarak hissetmeye başlayacağınız günler artık çok yakınınızda.
 Beslenmenizi dolayısıyla da, yaşam tarzınızı birlikte inşa edeceğimiz seanslarımıza başlamadan önce size işleyişimizle ilgili bilgi vermek isteriz. Böylece hem zamandan tasarruf edecek hem de beslenme programınızı çok daha sağlam temeller üzerine oturtacağız….

Başlamadan Önce

• Merkezimizi Arayın: Programınızın sağlıklı ve sağlam temeller üzerine oturtulabilmesi için sizden bazı kan parametrelerinin ölçüm sonuçlarını istiyoruz. Son üç ay içinde yapılmış kapsamlı tahlil sonuçlarınız varsa sadece eksik olanları yaptırmanız da yeterli olacaktır.

Devamını oku...

Artık Başlıyoruz

 Artık kararınızı verdiniz ve hazırlıklarınızı tamamladınız. Şimdi çok daha sağlıklı bir yaşama doğru gideceğiniz yolculuğunuz için ilk adımı atmak üzeresiniz. Adım demişken; sizin için gerçekten büyük olacak bu  ilk adım için 1-1,5 saatlik bir süre gerekiyor programınızı lütfen ona göre yapın…

Devamını oku...

Durmak Yok; Devam…Devam Ediyoruz

• Sağlıklı zayıflayabilmeniz, beslenme kontrolleriniz ve gerekli disiplini sağlayabilmek açısından tavsiye ettiğimiz görüşme periyodu haftada 1 ‘dir. Bu kontrol seansları yaklaşık 20 dak. Sürmektedir ve her seferinde vücut analizleriniz tekrarlanarak beslenme programınız yenilenmektedir.

Devamını oku...

Bağdat Caddesi No:189 Konak Apt. 
Kat 3 D:6, Feneryolu Sokağı,
34724 Kadıköy/İstanbul 

ACİL DİYET HATTI
0531 868 88 52

.
www.ceylanakis.com.tr

Ceylan Akiş © 2023 Tüm Hakları Saklıdır